top of page

Tark Raha analüüsib põnevat aega majanduses

Uus sügis, uus hoog, uus Tark Raha. Eesti üks suuremaid investeerimishuviliste kogunemisi – Tark Raha – võtab taas tuurid üles 3. novembril Kultuurikatlas.

Maailma majanduses on ülihuvitavad ajad. Taanis saab võtta kodulaenu negatiivse intressiga. Euroopa keskpank taasalustab 1. novembril helikopterilt raha loopimist majandusse. Võitlus jätkusuutliku majanduskasvu nimel pole olnud kunagi kirgi kütvam kui praegu. Kuidas edasi?

Tark Raha aitab investoril selles keskkonnas paremini orienteeruda.

Kõigepealt vaatame üle maailmamajanduse olukorra. Eesti Panga ökonomist Kaspar Oja võtab luubi alla makropildi olulisimad näitajad. Tallinna börsi juht Kaarel Ots veab seejärel diskussiooni majanduse hetkeolukorra ja tuleviku teemal koos Kaspar Oja, LHV Grupi juhi Madis Toomsaluga ning Alexela juhatuse esimehe Aivo Adamsoniga.

Ümarlaua järel saame täpsemalt kuulda kahe börsiettevõtte ja ühe tulevase börsiettevõtte kohta. Tänavu 30. sünnipäeva tähistavast Tallink Grupist räägib ettevõtte juhatuse liige Harri Hanschmidt. Kiirelt kasvavast lennukihooldusettevõttest Magnetic MRO annab ülevaate ettevõtte juht Risto Mäeots. Seejärel astub lavale börsidebüüti planeeriva Coop Panga juhatuse esimees Margus Rink.

Järgmise esinejana tuleb kuulajate ette Marek Kiisa – tehnoloogiainvestor ja ettevõtja (ning kunagine vormelisõitja!). Marek räägib sellest, kes on ingelinvestor ja mida ingelinvesteerimine täpsemalt tähendab. Mareki portfelli kuuluvad või on kuulunud ettevõtted nagu GrabCad, Bolt, Pipedrive, Veriff, Monese jt.

Päeva viimaseks esinejaks on mees, kes Eesti jaeinvestori jaoks tutvustamist ei vaja – Jaak Roosaare. Jaak on tõeline self-made man ning tema enam kui 20-aastase investeerimiskarjääri jooksul kogunenud teadmistest ta meile räägibki.

Tule ja tee oma raha targaks!

Piletid ja ajakava leiad SIIT.

Single post: Blog_Single_Post_Widget
bottom of page